Eventy

Organizacja eventów jest jak układanie puzzli – bez planu i kompletu nie otrzymamy efektu. Jesteśmy mistrzami celebracji. W skali makro i mikro.


ZT KRUSZWICA PSZCZELI TRAMWAJ
Jak w nietypowy i angażujący sposób poinformować warszawiaków o evencie? Wielkie Umysły odnalazły na to sposób! Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół – święta, które na stałe wpisaliśmy w kalendarz ekologicznych wydarzeń, wypuściliśmy na ulice, a raczej tory Warszawy, pszczeli tramwaj. W wagonie pełnym kwiatów (oczywiście tych przyjaznych pszczołom!) opowiadaliśmy o akcji, a także umililiśmy warszawiakom z pozoru, zwykły dzień. Uwielbiamy takie akcje!
ZT KRUSZWICA PSZCZELA WYSTAWA
„Jeśli wyginą pszczoły człowiekowi zostaną cztery lata istnienia” to znany cytat Alberta Einsteina, który w pełni oddaje rolę tych pożytecznych owadów w naszym życiu. Jak w przystępny sposób opowiedzieć o pszczołach i sprawić, by tysiące Polaków oswoić z tym tematem? Dlatego właśnie jesteśmy Wielkimi Umysłami… a kreatywność i innowacyjność nie jest nam obca! Dla naszego klienta – marki Kujawski przygotowaliśmy wyjątkową wystawę interaktywną, której celem było poznanie pszczół. Wielka głowa pszczoła, aplikacja, lot pszczoły – to tylko niektóre eksponaty, które znalazły się na zrealizowanej przez nas wystawie!
DAKEA
Designerski food truck, dobre jedzenie i chill-out zone = seria eventów typu roadshow towarzyszących szkoleniom dla klientów firmy Dakea. Duża logistyczna operacja okazała się równie dużym sukcesem. Odwiedziliśmy 14 lokalizacji w całej Polsce, wydaliśmy 700 posiłków, przejechaliśmy ponad 5 000 kilometrów! Jednym z głównych elementów naszej pracy było stworzenie food truck’a towarzyszącego każdemu wydarzeniu z serii Roadshow Dakea. Samochód obrandowaliśmy zgodnie z identyfikacją wizualną marki. Także jedzenie serwowane z pokładu naszego food truck’a podawane było w specjalnie obrandowanych papierowych opakowaniach. Z trudnej układanki stworzyliśmy spójny obraz! No i te pyszne burgery….
FACTORY
Zasada naszej pracy jest prosta –  w realizacji celów zawsze podążamy z trendami. Dlatego w cyklu eventów realizowanych dla FACTORY, których zadaniem było zwiększenie ruchu w sklepach z asortymentem sportowym, postawiliśmy na bycie fit! By obudzić sportową motywację w mieszkańcach okolicy centrum outletowego FACTORY zorganizowaliśmy zajęcia z fitnessu na świeżym powietrzu z profesjonalnymi instruktorami. Jest wycisk, musi być nagroda – dodatkową atrakcją była specjalna sportowa strefa dla uczestników – przestrzeń  do regeneracji sił po treningu. Realizacja serii tych eventów pokazała nam, że wielkie umysły cały czas są w formie, umysłowej oczywiście!